Pewność działania poczty

Działanie naszych sieci i serwerów jest monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez wykwalifikowanych inżynierów. Używamy tylko bezpiecznych i sprawdzonych technologii oraz najlepszego sprzętu firm takich jak Intel i Cisco.

Poczta elektroniczna jest zawsze dostępna – dla Ciebie, kiedy pilnie potrzebujesz wysłać wiadomość, i dla Twoich kontrahentów – kiedy pilną wiadomość wysyłają Tobie.

Pomoc techniczna

Czy masz problem ze skonfigurowaniem poczty? Nie pamiętasz hasła? Nasze Biuro Obsługi Klienta chętnie pomoże Ci telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Jeśli problem będzie wymagał interwencji technika, polecimy naszych sprawdzonych Partnerów.

Prestiż

Konto bezpłatne nie przysparza powodów do dumy. Często otrzymujesz długi i skomplikowany adres, do Twoich wiadomości doklejane są reklamy, a czas oczekiwania na pobranie większego listu irytuje Cię coraz bardziej.

Komercyjne konto poczty elektronicznej to sygnał, że komunikację przez Internet traktujesz poważnie, tak samo jak przyjaciół czy firmy, z którymi korespondujesz.
 

Słowa kluczowe: